FA    [EN]
 
 
 
 
پنجشنبه 30 دي 1395

زمان انتشار کارت ورود به جلسه پیام نور ترم اول ۹۶-95
تمدید مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور (نوبت هفدهم)
ثبت نام طرح تسنیم و ثبت کانون قرآن و عترت
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با تکمیل ظرفیت رشته‌های تحصیلی پذیرش صرفاً با اعمال سوابق تحصیلی در مراکز و واحدهای آموزشی دانشگاه پیام نور در (مهر ماه) سال ۱۳۹۵
طرح بخشودگی صد در صدی جرائم بدهی به صندوق رفاه دانشجویان
زمان و نحوه ثبت نام غیرحضوری دانشجویان پذیرفته در دانشگاه پیام نور
زمان ثبت نام و انتخاب واحد ترم اول ۹۶-۹۵ دانشگاه پیام نور
آغاز مهلت درخواست مهمان و تغییر رشته پیام نور در نیمسال اول ۹۶-۹۵
ارزشیابی اساتید
قابل توجه کلیه دانشجویان دارای بدهی قبلی
بیمه حوادث دانشجویی
بيشتر
تمدید مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور (نوبت هفدهم)
مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور تا 18 آذرماه تمدید شد بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 1395 (نوبت هفدهم) می‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون برای ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که متقاضیان بتوانند تا روز پنج‌شنبه مورخ 18/9/95 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانیwww.sanjesh.org مراجعه و ثبت نام نمایند. ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً ثبت‌نام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام نمایند.
کلیه دانشجویان دارای وام بانک تجارت نسبت به مطالعه موارد زیر اقدام نمایند:
کلیه دانشجویان دارای وام بانک تجارت نسبت به مطالعه موارد زیر اقدام نمایند: کلیه پرداخت های وام میبایست الزاما از سامانه بانک تجارت به آدرس زیر صورت پذیرد و دانشجو موظف به تسویه کل وام از طریق درگاه زیر می باشد: سامانه پرداخت اقساط وام دانشجویی در صورت وجود اشکال در صفحه پرداخت با شماره 02185949 تماس حاصل نمایید . شایان ذکر است در صورت عدم اطلاع از کد رهگیری خود از طریق مسیر زیر نسبت به اخذ کد رهگیری اقدام نمایید: ورود به سامانه استعلام وام دانشجویی (کلیک کنید) -> انتخاب گزینه "کد رهگیری خود را فراموش کرده ام" توجه : تایید وام دانشجویان در سیستم گلستان ( کل مبلغ وام بدون در نظر گرفتن اقساط پرداخت شده دانشجو) پس از تسویه کل وام صورت میپذیرد.
انتخاب محل آزمون
به اطلاع می رساند دانشجویان جهت انتخاب محل آزمون خود می توانند از تاریخ 95/02/21الی 95/02/27 به آموزش دانشگاه خانم قنواتی مراجعه نمایند.
رفع نواقص پرونده
کلیه دانشجویانی که تاکنون اصل آخرین مدرک شامل ( پیش دانشگاهی ، دیپلمه های 4 ساله نظام قدیم یا فوق دیپلم) به همراه تاییدیه موارد ذکر شده تحویل نداده اند جهت رفع نواقص پرونده و سهولت روند فارغ التحصیلی هر چه زودتر اقدام نمایند در صورت عدم ارائه عواقب آن به عهده دانشجو می باشد.
_______________________________________________________________________________________________


اطلاعيه مهم در خصوص نمرات پايان ترم نيمسال اول 92-91

به اطلاع مي رساند با توجه به تغييراتي كه در نمرات نيمسال اول صورت گرفته
 
خواهشمند است قبل از حذف و اضافه دروس مجددا نمرات خود را بررسي نماييد.
همايش بزرگداشت شهدا
برگزاري همايش با عنوان روان شناسي و فرهنگ پوشش
 برگزاري همايش به مناسبت روز دانشجو (16 آذر)خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما