FA    [EN]
 
 
 
 
سه شنبه 25 مهر 1396

تاریخ حذف و اضافه دانشگاه پیام نور در نیمسال اول ۹۷-۹۶
مهلت ثبت نام و انتخاب واحد تا تاریخ 96/07/07 تمدید شد.شایان ذکر است آخرین مهلت لازم برای ثبت نام تا این تاریخ خواهد بود.
تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم ۹۶-۹۵ دانشگاه پیام نور
زمان انتشار کارت ورود به جلسه پیام نور ترم اول ۹۶-95
تمدید مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور (نوبت هفدهم)
ثبت نام طرح تسنیم و ثبت کانون قرآن و عترت
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با تکمیل ظرفیت رشته‌های تحصیلی پذیرش صرفاً با اعمال سوابق تحصیلی در مراکز و واحدهای آموزشی دانشگاه پیام نور در (مهر ماه) سال ۱۳۹۵
زمان و نحوه ثبت نام غیرحضوری دانشجویان پذیرفته در دانشگاه پیام نور
زمان ثبت نام و انتخاب واحد ترم اول ۹۶-۹۵ دانشگاه پیام نور
آغاز مهلت درخواست مهمان و تغییر رشته پیام نور در نیمسال اول ۹۶-۹۵
ارزشیابی اساتید
قابل توجه کلیه دانشجویان دارای بدهی قبلی
بیمه حوادث دانشجویی
بيشتر
حذف و اضافه دانشگاه پیام نور در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۷-۹۶ برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از تاریخ ۱۷ مهر ۹۶ آغاز می شود
قابل توجه دانشجویان دارای حکمت کارت نیروهای مسلح
به منظور فراهم سازی تسهیلات پرداخت برای دانشجویان محترم خانواده ی نیروهای مسلح امکان پرداخت از طریق حکمت کارت اضافه شد. دانشجو میبایست از طریق زیر نسبت به تکمیل اطلاعات و پرداخت بروی سامانه نیرو های مسلح اقدام نماید. آموزش -> شهریه -> پرداختهای الکترونیکی دانشجو -> انتخاب درگاه حکمت کارت توجه: مدت زمان تایید اطلاعات توسط مراجع ذیربط در نیروهای مسلح و اعمال کسر شهریه در سیستم حداقل 24 ساعت میباشد و پس از آن امکان انتخاب واحد وجود خواهد داشت. لذا دانشجویان گرامی در هنگام ثبت نام، به این موضوع دقت نمایند. توجه: لازم به ذکر است به دلیل عدم عضویت حکمت کارت نیرو های مسلح در سامانه شتاب دانشجو، فراخوانی تایید اطلاعات میبایست بصورت دستی صورت پذیرد لذا دانشجویان گرامی 24 ساعت پس از پرداخت میبایست یروی ردیف پرداخت خود در پردازش پرداختهای الکترونیکی جهت استعلام پاسخ کلیک نمایند.
مهلت ثبت نام و انتخاب واحد تا تاریخ 95/11/18 تمدید شد.لازم به ذکر است این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
مهلت ثبت نام و انتخاب واحد تا تاریخ 95/11/13 تمدید شد.
تمدید مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور (نوبت هفدهم)
مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور تا 18 آذرماه تمدید شد بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 1395 (نوبت هفدهم) می‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون برای ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که متقاضیان بتوانند تا روز پنج‌شنبه مورخ 18/9/95 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانیwww.sanjesh.org مراجعه و ثبت نام نمایند. ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً ثبت‌نام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام نمایند.
همايش بزرگداشت شهدا
برگزاري همايش با عنوان روان شناسي و فرهنگ پوشش
 برگزاري همايش به مناسبت روز دانشجو (16 آذر)خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما